Ani v létě nezapomínej na svou pleť!

Autor: Denisa Novotná 24.05.2023

PROČ BYCHOM NEMĚLI ZAPOMÍNAT NA NAŠI POKOŽKU ANI V LÉTĚ?

V letních dnech se vlivem krásného počasí pohybujeme více venku. Tím sebe i svou pokožku vystavujeme většímu množství slunečního záření, chlorované či slané vodě a více se potíme. To může mít za následek, že pokožka bude více citlivá, zarudlá a může se více mastit. Proto je důležité myslet na správnou péči i během letních dnů a pokožku tak připravit na vše, co jí během léta čeká.

CO JE POTŘEBA V PÉČI O PLEŤ BĚHEM LÉTA DOPLNIT?

Není nutné vyřadit celou vaši dosavadní péči a nakoupit hromadu nových produktů. Stačí, pokud doplníte hydratační látky a případně další, které vaše pleť během léta ocení, jako je vitamín A, B3, C, E nebo H, panthenol a aloe vera.

Navíc, pokud se chystáte na dovolenou, je skvělé vzít si jen pár skladných produktů! My to víme a proto máme pro vás akci na výživné masky a gelové ampule s účinnými látkami v praktických baleních, které jsou přímo stvořené na cesty!

AMPULE PLNÉ ÚČINNÝCH LÁTEK VE VYSOKÝCH KONCENTRACÍCH

Pokud hledáte danou látku v její nejúčinnější formě, ampule jsou skvělou variantou! Každá z nich obsahuje 1 až 2 účinné látky, a to ve vysokých koncentracích! Díky svému praktickému obalu ji nemusíte spotřebovat ihned nebo se bát, že ji někde nedopatřením vylijete. Ampuli lze opětovně uzavřít a používání si můžete užívat až sedm měsíců (od data otevření)! Pro letní období se skvěle hodí tyto:

 • Ampule obsahující VITAMIN E s kyselinou hyaluronovou, která slouží jako jakási prevence před pigmentovými skvrnami a slunečními alergiemi. Pokud máte citlivější pokožku, měla by pro vás být tato ampule (spolu s krémem na opalování) rutinou před jakýmkoliv sluněním.
 • Pokud naopak hledáte produkt vhodný po opalování, hodí se na to skvěle ampule s VITAMINEM A, která pečuje o pokožku namáhanou sluníčkem. Navrací pokožce vlhkost a podporuje normální produkci kolagenu.
 • Hydrataci své pokožce navrátíte s HYDRATAČNÍ AMPULÍ, která pleti namáhané slunečním zářením dodá potřebnou vláhu a vypne ji. Tato ampule umí kouzla i s očním okolím.
 • Pro každou pokožku, která bojuje s nadměrnou mastnotou, nečistotami či pigmentovými skvrnami a zároveň jí chybí hydratace, je tady NIACIN Vitamin B3.
 • Na zklidnění citlivé nebo dokonce spálené pokožky je tady ampule ALOE VERA PLUS. Aloe se postará o hydrataci a vitamíny A, E a C pomáhají pokožce regenerovat.
 • Jedinečná kombinace tří vitamínů v ampuli VITAMIN C, H, D-PANTHENOL, s obsahem panthenolu přispívá ke zklidnění podrážděné pokožky a redukci vrásek.
 • Intenzivní hydrataci ampule HYALURON UREA ocení všechny druhy pleti a v letních měsících je to vaše must-have!

PLEŤOVÉ MASKY, KTERÉ SI MŮŽETE UŽÍT I NA DOVOLENÉ!

Ampule je vhodné doplnit i maskami. Navíc si tak můžete ukrást chvilku pro sebe a užít si wellness třeba i u vás doma u bazénu, nebo u moře.

 • Během léta se naše pokožka více potí, proto přijde vhod Krémová maska pro mastnou a nečistou pleť, která pleť hloubkově vyčistí, odstraní přebytečný maz a odumřelé kožní buňky. Heřmánkový olej pokožku zklidní a pleť bude vyživená díky jojobovému oleji.
 • Citlivá či spálená pleť, která tvoří suchá místa a šupinky, ocení Krémovou masku pro normální až velmi suchou pleť. Maska velmi jemně pleť očistí, zbaví odumřelých buněk a dodá potřebnou hydrataci.
 • Po spálení pokožky na sluníčku je ideální aloe ampuli doplnit Maskou s aloe vera. Maska příjemně chladí, je tak vhodné ji použít i po opalování. Navíc obsahuje bylinné extrakty, které udržují pleť bez akné a nečistot.
 • Prémiová Krémová maska značky SkinIdent je ideální pro dodání intenzivní hydratace, a to pomocí lipidů, které hydrataci v pleti uzamknou. Maska navíc pleť zklidní a vyhladí.

KDE JE MOŽNÉ PŘÍPRAVKY KOUPIT?

Naše přípravky jsou k dostání v proškolených spolupracujících salonech, aby byl dodržen profesionální přístup při doporučení přípravků zacílených na individuální potřeby pleti.